Bizhuteri Byer është prodhuesi më i mirë i unazave me porosi. Mirësevini të vizitoni fabrikën tonë.
Gjuhe

Si të porosisni

Si të porosisni?

1. Zgjidhni një model.
2. Na dërgoni logot tuaja dhe na informoni se ku dëshironi t'i vendosni logot.
3. Ne mund t'ju bëjmë dizajne 3D.
4. Ju dërgojmë faturë pasi të keni konfirmuar modelin.
5. Prodhimi pas pagesës.
6. Shërbimi Special i Doganave
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS, WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip