Bizhuteri Byer është prodhuesi më i mirë i unazave me porosi. Mirësevini të vizitoni fabrikën tonë.
Gjuhe

Rreth Nesh

Shtëpi > Rreth Nesh

 • RRETH NESH
  Më shumë se 15 vjet.
  Themeluar në vitin 2006, ByerJewelry është prodhuesi kryesor i modelit, prodhimit dhe shitjes së bizhuterive të bëra me porosi në Kinë, produktet kryesore përfshijnë unaza kampionati, unaza ushtarake, unaza klasi, unaza masonike, unaza kompanie dhe kështu me radhë. Materiali kryesor: 18K, 14K, 10K ari, argjendi, bronzi, çelik inox, aliazh, Mund të zgjidhni gur CZ, diamant, gur artificial.

  Ekipi ynë profesional i dizajnit mund të projektojë vepra arti falas 3D për kërkesat e klientit gjatë 12 orëve dhe të bëjë ndryshime për konfirmimin e klientit. Zejtarët tanë të aftë mund të bëjnë EMRI, Numri, POS, gurë në formë të veçantë, smalt me ​​ngjyrë pantone etj. Të secilës unazë sipas kërkesave të klientëve. Ne gjithashtu kemi një profesionist QA, ekip QC dhe kemi bërë standarde të hollësishme të QC, secila unazë kontrollohet një nga një për të siguruar cilësi të lartë para dërgesës dhe për të kënaqur çdo klient.

  Ideja jonë e menaxhimit është "Cilësia është më e mira, Kredia është e para" me dizajn unik, mjeshtëri të hollë, pajisje të përparuara, QC të rreptë, drejt markës, qëllimi i zhvillimit ndërkombëtar, në mënyrë që të plotësojë nevojat e kërkesave të klientëve të ndryshëm, ne do të vazhdojmë të studiojmë teknologji të re, të prezantojmë pajisje të reja. Duke bërë përpjekje për të na ndërtuar një lider në industrinë e bizhuterive me porosi.

  Ne i mirëpresim të gjithë të vizitojnë fabrikën tonë dhe të punojnë së bashku me ne.
  Ne besojmë se do të kemi një të ardhme të shkëlqyer dhe të mrekullueshme.
 • NA KONTAKTONI
  Keni pyetje
  Ne jemi të përkushtuar për të prodhuar produkte me cilësi më të mirë me çmime më konkurruese. Prandaj, ne ftojmë sinqerisht të gjitha kompanitë e interesuara të na kontaktojnë për më shumë informacion.

  Adresa e kompanise:
  Ndërtesa 5D Xinhai, Rruga Nanshan, Rrethi Nanshan, Qyteti Shenzhen, Provinca Guangdong, Kinë

  Adresa e Fabrikës:
  Zona Një Kati i 5-të, Ndërtesa 1, Parku Industrial Huifeng, Rruga Dajing Nr 9, Fshati Shatou, Qyteti Chang'an, Qyteti Dongguan
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë nga sa mund ta imagjinoni.