Bizhuteri Byer është prodhuesi më i mirë i unazave me porosi. Mirësevini të vizitoni fabrikën tonë.

Gjuhe
Produktet kryesore
Prodhimi i bizhuterive Byer i Kufizuar. është fabrika më e mirë e bizhuterive në Kinë, ne specializohemi në prodhimin e unazave me porosi. Produktet tona duke përfshirë Unazën e Kampionatit, Unazën e Klasës, Unazën Ushtarake, Unazën e Shenjës dhe Unazën Masonike. Ofrimi i Shërbimeve të Bizhuteri të Zakonshme, gjithashtu. Na kontaktoni.
LEXO MË SHUMË
Unaza e Kampionatit me porosi

Unaza e Kampionatit me porosi

Projektuesit tanë profesionistë mund të bëjnë vepra arti 3D falas si kërkesa të klientit brenda 12 orësh dhe të bëjnë ndryshime në kohë. Emri, numri dhe pozicioni i lojës me porosi të ndryshme është në dispozicion për ne. Ne gjithashtu mund të rregullojmë gurë në forma dhe ngjyra të ndryshme.
Unaza e Klasit të personalizuar

Unaza e Klasit të personalizuar

A po kërkoni një unazë për veten tuaj ose ekipin tuaj. Ne mund t'ju ndihmojmë ta arrini atë. Ekipi ynë ekspert i dizajnit do të punojë me ju për të krijuar një pjesë të artit. Ju mund të personalizoni emrin e shkollës, emrin e studentit dhe vitin e diplomimit në unazë.
Unaza Ushtarake e Zakonshme për burra

Unaza Ushtarake e Zakonshme për burra

Një simbol i lavdisë dhe arritjeve të ekipit tuaj, ejani dhe krijoni një unazë unike me ne. Ju mund të keni logon tuaj në unazë.
Unaza e Shenjave të personalizuara

Unaza e Shenjave të personalizuara

A po shikoni për hyrjen në detyrë për veten tuaj? Wecanhelpyouacheiveivehat. Projektimi i urekspertit do të punojë me një pjesë të madhe të krijimit të pjesës. Emri i juaj i zakonshëm, i veçantë dhe i veçantë për të tjerët.
SH SERRBIMI
Si të porosisni?
Nëse po kërkoni një unazë për veten tuaj ose një ekip të veçantë, ne ju kemi mbuluar. Ekipi ynë profesional i dizajnit 3D do të punojë me ju për të krijuar një dizajn të veçantë për ju.
1. Zgjidhni një model.
2. Na dërgoni logot tuaja dhe na informoni se ku dëshironi t'i vendosni logot.
3. Ne mund t'ju bëjmë dizajne 3D.
4. Ju dërgojmë faturë pasi të keni konfirmuar modelin.
5. Prodhimi pas pagesës.
6. Shërbimi Special i Doganave
Avantazhi ynë
Themeluar në vitin 2006, ByerJewelry është prodhuesi kryesor i dizajnit, prodhimit dhe shitjeve të bizhuterive të bëra me porosi në Kinë. Produktet kryesore përfshijnë unaza kampionati, unaza ushtarake, unaza klasi, unaza masonike, unaza kompanie dhe kështu me radhë. Emri, numri dhe pozicioni i ndryshëm i zakonit i lojës është në dispozicion për ne. Ne gjithashtu mund të rregullojmë gurë në forma dhe ngjyra të ndryshme.
LEXO MË SHUMË
Ne kemi fabrikën tonë profesionale

Ne kemi fabrikën tonë profesionale

Fabrika jonë prodhon unazë kampionati, unazë klasi dhe kështu me radhë
Ne kemi ekip profesional 3Ddesign

Ne kemi ekip profesional 3Ddesign

Projektuesit tanë mund të ofrojnë vepra arti falas brenda 4 orësh për konfirmimin e klientëve.
Ne pranojmë përshtatje të veçantë

Ne pranojmë përshtatje të veçantë

Unazat tona mund të personalizohen me emër të ndryshëm të lojtarit, Nr. POS dhe gurë të veçantë.
Ne mund të bëjmë modifikime të veçanta nëse gaboni

Ne mund të bëjmë modifikime të veçanta nëse gaboni

Emri i personalizuar i lojtarit, Nr. POS, madhësia e gishtit, gdhendja janë të gabuara, ne mund ta rregullojmë atë
RRETH NESH
Ekipi 3D i Projektimit Profesional.
Themeluar në vitin 2006, Byer Jewelry Limited është prodhuesi kryesor i dizajnit, prodhimit dhe shitjes së bizhuterive të bëra me porosi në Kinë, produktet kryesore përfshijnë unaza kampionati, unaza ushtarake, unaza klasi, unaza masonike, unaza kompanie etj. Materiali kryesor: 18K, 14K, 10K ari, argjendi, bronzi, çelik inox, aliazh, Mund të zgjidhni gur CZ, diamant, gur artificial.

Ekipi ynë profesional i dizajnit mund të projektojë vepra arti falas 3D për kërkesat e klientit gjatë 12 orëve dhe të bëjë ndryshime për konfirmimin e klientit. Zejtarët tanë të aftë mund të bëjnë EMRI, Numri, POS, gurë në formë të veçantë, smalt me ​​ngjyrë pantone etj. Të secilës unazë sipas kërkesave të klientëve. Ne gjithashtu kemi një profesionist QA, ekip QC dhe kemi bërë standarde të hollësishme të QC, secila unazë kontrollohet një nga një për të siguruar cilësi të lartë para dërgesës dhe për të kënaqur çdo klient.
B GHENI N TO Prek me SHBA
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një vlerësim falas për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip