Накитот Byer е најдобриот производител на сопствени прстени. Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика.
Јазик

Како да порачате

Како да порачате?

1. Изберете еден образец.
2. Испратете ни ги вашите логоа и информирајте не каде сакате да ги ставите логоата.
3. Можеме да ви направиме 3Д дизајни.
4. Испратете ви фактура откако ќе го потврдите дизајнот.
5. Производство по плаќање.
6. Специјална сопствена услуга
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS, WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски