Накитот Byer е најдобриот производител на сопствени прстени. Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика.
Јазик

За нас

Дома > За нас

 • ЗА НАС
  Повеќе од 15 години.
  Основана е во 2006 година, ByerJewelry е водечки производител на дизајн, производство и продажба на накит по нарачка, во Кина. Главните производи вклучуваат прстени на шампионатот, воени прстени, прстени од класа, прстени на масони, прстени на компанијата и сл. Главен материјал: 18K, 14K, 10K злато, сребро, месинг, нерѓосувачки челик, легура, може да избере CZ камен, дијамант, вештачки камен.

  Нашиот професионален дизајнерски тим може да дизајнира бесплатни 3Д уметнички дела по барања на клиенти во текот на 12 часа и да направи промени за потврда на клиентот. Нашите квалификувани занаетчии можат да направат различно ИМЕ, број, ПОС, камења со посебен облик, емајл во боја на пантон итн. Од секој прстен според барањата на клиентите. Ние исто така имаме професионален тим за квалификации, квалитетни квалификации и направивме детални стандарди за квалитет, секој прстен се проверува еден по еден за да се обезбеди врвен квалитет пред пратката и да се задоволи секој клиент.

  Нашата идеја за управување е „Квалитетот е најдобар, кредитната состојба е прва“ со уникатен дизајн, извонредна изработка, напредна опрема, строг КК, кон марката, целта на меѓународниот развој, со цел да се исполнат потребите на различните барања на клиентите, ќе продолжиме да учиме нова технологија, да воведуваме нова опрема. Прави напори да нè изгради лидер во индустријата за накит по нарачка.

  Ние ги поздравуваме сите да ја посетат нашата фабрика и да работат заедно со нас.
  Ние веруваме дека ќе имаме брилијантна и прекрасна иднина.
 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
  Имате прашања?
  Ние сме посветени на производство на производи со најдобар квалитет по најконкурентни цени. Затоа, искрено ги покануваме сите заинтересирани компании да не контактираат за повеќе информации.

  Адреса на компанијата:
  5Д зграда Ксинхај, улица Наншан, област Наншан, град Шенжен, провинција Гуангдонг, Кина

  Фабричка адреса:
  Област А 5-ти кат, зграда 1, индустриски парк Хуифенг, улица Даџинг бр. 9, село Шатоу, град Чанган, град Донггуан
  • Телефон:
   +86-13631669615
  • Телефонски:
   +86-755-86240884
  • Земја:
   China
  • Е-пошта:
Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да сториме повеќе отколку што можете да замислите.