Накитот Byer е најдобриот производител на сопствени прстени. Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика.

Јазик
Главни производи
Byer Jewelry Manufacture Limited. е најдобрата фабрика за накит во Кина, ние специјализиравме во производството на обични прстени. Нашите производи, вклучително и прстен на шампионатот, прстен од класа, воен прстен, прстен со знак и прстен од Масон. Обезбедување на услуги за накит исто така. Контактирајте не.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Прстен за прилагодено првенство

Прстен за прилагодено првенство

Нашите професионални дизајнери можат да направат бесплатни 3D уметнички дела како барања на клиентите во рок од 12 часа и да направат навремени промени. За нас е достапно прилагодено различно име, број и позиција на игра. Ние исто така можеме да прилагодиме камења во различни форми и бои.
Прстен за прилагодена класа

Прстен за прилагодена класа

Дали барате прстен за себе или за вашиот тим. Можеме да ви помогнеме да го постигнете тоа. Нашиот стручен тим за дизајн ќе работи со вас за да создадете уметничко дело. Можете да ги прилагодите името на училиштето, името на ученикот и годината на матурата на прстенот.
Воен прстен за мажи

Воен прстен за мажи

Симбол на славата и достигнувањето на вашиот тим, дојдете и создадете уникатен прстен со нас. Можете да имате свое лого на прстенот.
Прстен за сопствен знак

Прстен за сопствен знак

Дали се гледате на предлогот за себеси за вашиот избор? Урекспертен дизајн Име на вашето име, специјално за друго и понатаму.
СЕРВИС
Како да порачате?
Ако барате прстен за себе или посебен тим, ве покривме. Нашиот професионален тим за 3Д дизајн ќе работи со вас за да создаде специјален дизајн за вас.
1. Изберете еден образец.
2. Испратете ни ги вашите логоа и информирајте не каде сакате да ги ставите логоата.
3. Можеме да ви направиме 3Д дизајни.
4. Испратете ви фактура откако ќе го потврдите дизајнот.
5. Производство по плаќање.
6. Специјална сопствена услуга
НАША ПРЕДНОСТ
Основана е во 2006 година, ByerJewelry е водечки производител на дизајн, производство и продажба на накит по нарачка во Кина. Главните производи вклучуваат шампионски прстени, воени прстени, класни прстени, масонски прстени, прстени на компанијата и така натаму. За нас е достапно прилагодено различно име, број и позиција. Ние исто така можеме да прилагодиме камења во различни форми и бои.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Ние имаме своја професионална фабрика

Ние имаме своја професионална фабрика

Нашата фабрика произведува прстен на шампионатот, прстен на класа и така натаму
Имаме професионален тим за 3Д дизајнирање

Имаме професионален тим за 3Д дизајнирање

Нашите дизајнери можат да обезбедат бесплатни 3Д уметнички дела во рок од 4 часа за потврда на клиентите.
Ние прифаќаме специјално прилагодување

Ние прифаќаме специјално прилагодување

Нашите прстени можат да бидат прилагодени со различно име на играч, број ПОС и специјални камења.
Можеме да направиме посебна измена ако не сте во право

Можеме да направиме посебна измена ако не сте во право

Името на прилагодениот плеер, бр. ПОС., Големината на прстот, гравурата се погрешни, можеме да го поправиме тоа
ЗА НАС
Професионален тим за 3Д дизајн.
Основана е во 2006 година, Byer Jewelry Limited е водечки производител на нарачки изработен дизајн, производство и продажба во Кина. Главните производи вклучуваат прстени на шампионатот, воени прстени, прстени од класа, прстени на масони, прстени на компанијата и така натаму. Главен материјал: 18K, 14K, 10K злато, сребро, месинг, нерѓосувачки челик, легура, може да избере CZ камен, дијамант, вештачки камен.

Нашиот професионален дизајнерски тим може да дизајнира бесплатни 3Д уметнички дела по барања на клиенти во текот на 12 часа и да направи промени за потврда на клиентот. Нашите квалификувани занаетчии можат да направат различно ИМЕ, број, ПОС, камења со посебен облик, емајл во боја на пантон итн. Од секој прстен според барањата на клиентите. Ние исто така имаме професионален тим за квалификации, квалитетни квалификации и направивме детални стандарди за квалитет, секој прстен се проверува еден по еден за да се обезбеди врвен квалитет пред пратката и да се задоволи секој клиент.
ДОБИЈТЕ ДОПУШТЕТЕ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формуларот за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски